На Березнівщині відбулися заходи із вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні

Жалобні заходи відбулися у м. Березне біля пам’ятного знаку «Жертвам Голодомору 1932-1933 років». Більше двох сотень березнівчан прийшли до пам’ятного знаку аби віддати шану усім невинно загиблим у часи голоду в Україні.

Квіти та композиції із житніх та пшеничних колосків до пам’ятного знаку поклали представники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, молодь, духовенство, громадськість міста.

Священнослужителі відслужили панахиду.
Голова районної ради Віктор Федас, голова райдержадміністрації Віталій Люшин, Березнівський міський голова Руслан Пилипчук посадили калину, як символ вічної пам’яті про померлих під час голодоморів.

Крім того, присутні запалили свічки  пам’яті і хвилиною мовчання вшанували всіх невинно загиблих.

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.