24 листопада відбулося друге пленарне засідання п'ятнадцятої сесії

у роботі якого, під керівництвом голови районної ради Віктора Федаса взяли участь 25 депутатів районної ради з 34 за списком, депутат Рівненської обласної ради Тетяна Воронко, заступник голови районної державної адміністрації Ірина Жилінська, окремі керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, правоохоронних органів, міський, селищний, сільські голови, представники засобів масової інформації, особи причетні до питань, що виносилися на розгляд сесії, представники громадськості.
В ході роботи засідання прийнято 4 рішення.

На початку засідання голова районної ради Віктор Федас довів до відома присутніх приємну інформацію. Зокрема, відповідно до Указу Президента України Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня нагороджено активного учасника Революції Гідності та антитерористичної операції Володимира  Пастушка. В рамках премії "Люди року Рівненщини – 2017" у номінації "Герої ХХІ століття" перемогу отримав старший солдат Збройних сил України, десантник аеромобільної 80-ї Львівської бригади Андрій Усач. Всі присутні оплесками підтримали земляків - захисників України.
В ході затвердження порядку денного засідання, враховуючи певну соціальну напругу у Губківській громаді, депутати одноголосно підтримали пропозицію постійних комісій та зняли з порядку денного питання "Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової  оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності розміщених за межами населеного пункту на території Губківської сільської ради Березнівського району Рівненської області".
Після активного обговорення рада не пітримала запропоновані зміни до районної програми відшкодування витрат за надані  пільги окремим категоріям громадян на 2017 рік, мотивуючи це тим, що пільги, визначені на державному рівні мають відшкодовуватися з  Державного бюджету, а не за рахунок коштів місцевих бюджетів.
При внесенні змін до районного бюджету на 2017 рік, депутати доволі бурхливо провели обговорення цього питання та запропонували ряд змін до проекту рішення. За результатами поіменних голосувань за пропозиції окремих депутатів зміни до кошторису району усе-таки затвердити з однією правкою.
Відповідно до чинного законодавства рада встановила умови оплати праці голові районної ради та підтримала депутатський запит депутата районної ради Бондаря О.К.
У "Різному" депутати заслухали інформацію директора Державного підприємства "Зірненський спиртовий завод"  Сергія Литвиненка про вжиття заходів щодо вирішення питання з розповсюдженням неприємних запахів внаслідок діяльності підприємства. За результатами обговорення питання рада та керівництво спиртзаводу досягли певного порозуміння у зазначеному питанні.
На завершення засідання з сесійної трибуни виступили депутат обласної ради Тетяна Воронко, окремі представники громадськості, активісти, які порушили питання впровадження реформ в районі, об'єднання територіальних громад,  необхідності посилення фінансової підтримки спортивної діяльності.

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.