Березнівщина відзначила День Гідності та Свободи

21 листопада у м. Березне з нагоди Дня Гідності та Свободи відбулось покладання квітів до пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні та меморіальної дошки Герою України Івану Городнюку.

Потому у приміщенні Березнівського лісотехнічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування відбувся тематичний вечір за участю керівницва району. У заході взяли участь учасники Помаранчової революції, Революції Гідності та бойових дій у зоні АТО, представники влади, студенти та викладачі Березнівського лісотехнічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування, громадськість.

Про події Української революції 1917-1921 років розповіла вчитель історії Березнівської загальноосвітньої І-ІІІ ступенів школи № 2 Тетяна Прокопчук.
Своїми спогадами про події 2004 року поділилась активна учасниця Помаранчевої революції Алла Куц.
Викладач суспільних дисциплін Березнівського лісотехнічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування Оксана Шекель та студент  даного закладу Павло Романович розповіли про Революцію Гідності.
Кожен виступ супроводжувався відповідним відеоматеріалом.

Крім того, присутні в залі щирими оплесками вітали активного учасника Революції Гідності, учасника антитерористичної операції на сході України, волонтера Андрія Усача, який став переможцем премії «Люди Року-2017. Рівне» в рамках загальнонаціональної програми «Люди XXI століття».

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.