День незалежності України

Шановні гості веб-сторінки!

Прийміть сердечні вітання з нагоди національного свята - 19-ї річниці Незалежності України! Ця визначна дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення. Від усієї душі зичу Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, достатку, щедрої долі, подальших успіхів усіх справах і починаннях. Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у Ваш дім щастя і добробут, порозуміння і згуртованість, мир та любов, усвідомлення власної причетності до розбудови України.

З повагою голова Березнівської районної ради Микола Мельник