Привітали працівників культури з професійним святом

Сьогодні в районному будинку культури відбулись урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Заступник голови районної ради Людмила Пилипчук та заступник голови райдержадміністрації Ірина Жилінська привітали присутніх зі святом.
У своєму виступі Людмила Пилипчук зазначила: «Ваша самовіддана творча праця  вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різносторонністю репертуару та невичерпною енергією. Дякуючи щоденній праці клубних працівників, централізованої системи публічно-шкільних бібліотек, викладачів музичної школи, фахівців музейної справи, невтомно плекаються  джерела духовності, правди і краси. Тому ставлення до працівників культури – це індикатор суспільного благополуччя. Адже культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує спільність у громадах, робить нас неповторними, несхожими на інших. Тож від усієї душі вдячна Вам за сумлінне служіння благородній справі збереження і розвитку української культури – становлення Української держави, невтомний творчий пошук, завдяки якому звершуються великі діяння».
Кращих представників культури та народного мистецтва району нагороджено спільними почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації.

Анонси подій

Випадкове зображення

12.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.