Привітали працівників культури з професійним святом

Сьогодні в районному будинку культури відбулись урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Заступник голови районної ради Людмила Пилипчук та заступник голови райдержадміністрації Ірина Жилінська привітали присутніх зі святом.
У своєму виступі Людмила Пилипчук зазначила: «Ваша самовіддана творча праця  вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різносторонністю репертуару та невичерпною енергією. Дякуючи щоденній праці клубних працівників, централізованої системи публічно-шкільних бібліотек, викладачів музичної школи, фахівців музейної справи, невтомно плекаються  джерела духовності, правди і краси. Тому ставлення до працівників культури – це індикатор суспільного благополуччя. Адже культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує спільність у громадах, робить нас неповторними, несхожими на інших. Тож від усієї душі вдячна Вам за сумлінне служіння благородній справі збереження і розвитку української культури – становлення Української держави, невтомний творчий пошук, завдяки якому звершуються великі діяння».
Кращих представників культури та народного мистецтва району нагороджено спільними почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації.

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.