На Березнівщині підтримують книговидання

7 листопада відбулося засідання ради з питань книговидання місцевих авторів при відділі культури і туризму райдержадміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ірини Жилінської, в роботі якої взяла участь заступник голови районної ради Людмила Пилипчук.

Фінансова підтримка книговидання місцевих авторів з районного бюджету відбувається в рамках реалізації відповідної районної програми, затвердженої рішенням районної ради від 26 квітня 2013 року №557.
На розгляд ради було подано заявку від директора Березнівського районного краєзнавчого музею Наталії Трохлюк щодо виділення коштів з районного бюджету для видання книги «Літопис Березнівщини. Наукові записки Березнівського краєзнавчого музею. Випуск ІІІ». Наталія Трохлюк ознайомила присутніх із проектом книги. Зокрема, у новому випуску «Літопису Березнівщини» передбачено висвітлити археологічну карту Березнівщини, спогади депортованих жителів району, дослідницькі роботи щодо діяльності побратимів Тараса Бульби-Боровця. Також до ІІІ випуску увійде багато архівних фотоматеріалів.
Члени ради одностайно підтримали пропозицію щодо виділення фінансової підтримки для видання вищевказаної книги та запропонували продовжувати роботу щодо популяризації книг місцевих авторів.

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.