Працівників соціальної сфери привітали із професійним святом

3 листопада в приміщенні районної ради та райдержадміністрації перший заступник голови райдержадміністрації Олег Піщанський, заступник голови районної ради Людмила Пилипчук та заступник голови райдержадміністрації Ірина Жилінська привітали працівників галузі з професійним святом.

«Соціальний працівник у країні, де значна частина населення потребує державної допомоги і підтримки, – відповідальна і непроста професія. На ваші плечі покладене одне з найважливіших і відповідальніших завдань – державна підтримка і соціальний захист громадян, заснований на принципах індивідуального підходу до кожної людини. Виконання цієї місії неможливе без доброти, такту, а часом і самозречення. Дякую вам за служіння обраній справі, професіоналізм та витримку, любов і співчуття», - зазначила у своєму виступі Людмила Пилипчук
Під час урочистостей кращі працівники соціальної сфери Березнівщини були нагороджені почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради.

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.