Відкрито меморіальну дошку загиблому в АТО воїну Миколі Саюку

Сьогодні в смт Соснове відбулась церемонія відкриття меморіальної дошки загиблому учаснику АТО Миколі Саюку.

Меморіальну дошку встановлено на фасаді Соснівського навчально-виховного комплексу «Гімназія - загальноосвітня школа І ступеня», де він колись навчався.

На церемонії відкриття були присутні рідні та друзі Миколи, представники влади, учасники АТО, волонтери, односельчани, учні школи.

Право відкрити меморіальну дошку було надано сину Назарію.

Також священослужі освятили меморіальну дошку Герою, присутні поклали квіти. Усіх загиблих за незалежність України вшановано хвилиною мовчання.
Нагадаємо, Микола Саюк був активним учасником Революції Гідності, у 2014 році пішов добровольцем в АТО. Керував відділенням зв’язку взводу управління мінометної батареї. Загинув 1 листопада 2016 року при виконанні службових обов’язків в зоні проведення АТО в Донецькій області.

Указом Президента України № 58/2017 від 10 березня 2017 року нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно) за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку.

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.