На Березнівщині відбулася зустріч з Левком Лук’яненком

Відомий політичний та громадський діяч, дисидент, співзасновник Української Гельсінської Групи, депутат Верховної Ради України чотирьох скликань, автор Акта проголошення незалежності України, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка, Герой України Левко Лук’яненко найперше зустрівся з учнівською молоддю Березнівської загальноосвітньої І-ІІІ ступенів школи №2.

Старшокласники отримали чудову можливість безпосередньо поспілкуватися із славетним сучасником, який притерпів поневірянь у радянських в’язницях та концтаборах за бажання бачити Україну незалежною, за вірність власним світоглядним ідеалам і принципам. Гість з радістю відповів на низку запитань учнів.
Потому у приміщенні районного Будинку дитячої та юнацької творчості відбулася зустріч Левка Григоровича з представниками влади, громадських організацій, учасниками АТО, педагогами, письменниками, громадськістю району.
Відомий політичний та громадський діяч говорив про власне бачення щодо формування національної свідомості українців. Продовжилось спілкування запитаннями від учасників зустрічі. Зокрема, ставили питання щодо військових дій на сході України, реформи децентралізації, євроінтераційних процесів України.
Не залишилася поза увагою й творчість Левка Григоровича. У ході виступу він демонстрував видані книги, в яких, зокрема, зібрано спогади про перебування у тюрмах, листування з неволі, твори про події в Україні тощо.
Організаторами заходу виступили управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з районним об’єднанням Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка.

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.