Відбулося пленарне засідання п'ятнадцятої сесії районної ради

27 жовтня 2017 року у роботі пленарного засідання, під керівництвом голови районної ради Федаса В.В. взяли участь 28 депутатів районної ради з 34 за списком, голова районної державної адміністрації Люшин В.Г., його заступники, окремі керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, правоохоронних органів, міський, селищний, сільські голови, представники засобів масової інформації, особи причетні до питань, що виносяться на розгляд сесії, представники громадськості.
В ході роботи засідання прийнято 26 рішень.

На початку засідання депутати підтримали пропозицію голови ради щодо проведення п'ятнадцятої сесії у кілька пленарних засідань.
Відповідно до порядку денного засідання заслухано питання щодо стану справ у сфері соціального захисту населення та у сфері фізичної культури і спорту Березнівського району.
Активне обговорення відбулося під час розгляду питання про ситуацію щодо розповсюдження неприємних запахів внаслідок діяльності Державного підприємства "Зірненський спиртовий завод". Заслухавши інформацію заступника директора спиртзаводу Сударікова В.В. та начальника відділу агропромислового розвитку РДА Середнього С.В. депутати прийняли відповідне рішення з врахуванням ряду додаткових пропозицій.
Певну дискусію в сесійній залі викликало питання про стан справ щодо добровільного об'єднання територіальних громад Березнівського району.
Рада затвердила районну програму надання стипендій учням і студентам з багатодітних, малозабезпечених, неповних, функціонально неспроможних сімей, які проявляють успіхи у навчанні, на 2017 – 2019 роки та складу Редакційної ради комунального підприємства "Телерадіокомпанія "Березне" Березнівської районної ради делегувавши до неї депутатів Корицького О.О. та Ящука В.Й.
В ході вирішення трудових відносин рада доручила голові районної ради укласти контракт з директором комунального підприємства "Березнівська друкарня" Березнівської районної ради  Ковальчуком В.В.  строком на 5 років.
Відповідними рішеннями затверджено перелік платних послуг, які можуть надаватися Трудовим архівом Березнівського району, умови проведення конкурсу на визначення опорних навчальних закладів у Березнівському районі,  положення про пришкільні інтернати загальноосвітніх навчальних закладів.
З метою завершення процеруди створення чотирьох опорних начальних закладів на базі Балашівської та Кам'янської ЗОШ, Соснівського та Прислуцького НВК затверджено передавальні акти шкіл, які приєднуються до опорних закладів в якості філій.
Затверджено технічні документації з нормативної грошової  оцінки земельних ділянок, розміщених за межами населених пунктів на території Голубненської, Моквинської та Яринівської сільських рад.
Ряд рішень прийнято у сфері управління комунальним майном.
Враховуючи обрання головою районної ради Федаса В.В., який очолював бюджетну комісію, внесено зміни до складу постійних комісій районної ради – головою комісії з питань бюджету та фінансів обрано Прядуна Миколу Петровича (депутатська фракція "Радикальна партія Олега Ляшка").
В ході розгляду звернення депутатів Рівненської районної ради до Верховної Ради України щодо скасування депутатської недоторканності народних депутатів України депутати Березнівської районної ради підтримуючи звернення колег Рівненської районної ради щодо скасування депутатської недоторканності народних депутатів України Березнівської районної ради звернулися до Верховної Ради України щодо невідкладного внесення на розгляд Верховної Ради України питань скасування недоторканності народних депутатів України і суддів та законодавчого визначення механізму процедури притягнення до відповідальності Президента України, шляхом імпічменту з 2018 року.
На завершення засідання депутати одноголосно підтримали депутатський запит депутата Миронця Г.Г., щодо вирубки лісу в урочищі "За Бобром".

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.