У Березному відзначили День захисника України

Напередодні Дня захисника України, Дня Українського козацтва, 75-ї річниці створення УПА та свята Покрови Пресвятої Богородиці, які відзначаються 14 жовтня, в місті Березне відбулися святкові заходи.

Зокрема, на території Березнівського лісотехнічного коледжу НУВГП відбулися районні військово-спортивні змагання «Ігри Нескорених» серед учасників бойових дій та учасників АТО. У змаганнях взяло участь 6 команд. Учасники змагалися в перетягуванні каната, стрільбі з гвинтівки, киданні гранати та дартсу.

Переможцем змагань стала команда з с.Тишиця, друге місце посіла команда Березнівського районного військового комісаріату, третє - команда «Легіон» Березнівського відділення поліції.
Переможці нагороджені кубками, медалями, грамотами та цінними подарунками.

В урочистостях, які відбулися у приміщенні районного будинку культури, взяли участь голова районної ради Віктор Федас, голова райдержадміністрації Віталій Люшин, депутат Рівненської обласної ради Ксенія Павловська, заступник голови районної ради Людмила Пилипчук, перший заступник голови райдержадміністрації Олег Піщанський, заступник голови райдержадміністрації Ірина Жилінська, Березнівський районний військовий комісар Сергій Антонюк, учасники антитерористичної операції, депутати районної ради, духовенство, волонтери, представники громадських організацій, громадськість.

«Захисники України на сході нашої держави, волонтери, прості громадяни продемонстрували всьому світу силу нескорених. Силу, в якій відчувається дух козаччини, патріотизм вояків УПА, незламне бажання жити в оновленій, цивілізованій та справедливій до кожного державі. Саме тому День захисника України ми відзначаємо 14 жовтня, як символ нерозривного зв’язку всіх поколінь захисників України, як пам’ять про тих, хто в різний час захищав нашу землю від ворога і охороняє її зараз, коли на східних територіях України йде боротьба за її незалежність і суверенітет. Тож нехай Пречиста Богородиця береже нас від підступності ворогів,  від чвар і розбрату, дає нам мудрість та терпимість одне до одного заради майбутнього України», - зазначив голова районної ради Віктор Федас
Учасникам антитерористичної операції вручено відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції» та нагороджено відзнакою начальника Генерального штабу Збройних Сил України «Учасник АТО».

З нагоди свята спільною почесною грамотою райдержадміністрації та районної ради нагороджено активного учасника національно-визвольних змагань Сиротинського Олександра Ніловича.

Учасники заходу вшанували загиблих у боротьбі за незалежність України хвилиною мовчання.
Також відбулося покладання квітів до пам’ятних місць району борцям за волю і незалежність України.

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.