Інформація про звернення громадян, що надійшли до районної ради протягом 9 місяців 2017 року

Районною радою вживається ряд організаційних та практичних заходів, спрямованих на забезпечення реалізації громадянами наданого їм Конституцією України права впливати на поліпшення роботи органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, відстоювати свої права і законні інтереси та відновлювати їх у разі порушення.

Аналіз статистичних даних свідчить, що за 9 місяців 2017 року до районної ради із пропозиціями, скаргами та заявами надійшло 165 звернень, з них: надійшло поштою – 127 шт., на особистому прийомі – 29 шт., через органи влади – 6 шт., засобами електронного зв’язку – 2 шт., через уповноважену особу – 1 шт.
За характером питань, що порушили громадяни у зверненнях до районної ради, переважали питання охорони здоров’я (61,7%), соціального захисту (15%), земельних відносин (1,8%), праці і заробітної плати (2,4%), комунального господарства (3%), транспорту і зв’язку (5,4%), освіти і науки (4,8%), інших питань (5,9%).
Особлива увага приділяється вирішенню проблем, з якими звертаються учасники війни, діти війни, учасники бойових дій, інваліди, матері-героїні та інші громадяни, які потребують соціального захисту та підтримки.
За категорією громадян у аналізованому періоді звернулись: 3 - учасника війни, 1 – дитина війни, 10 - учасників бойових дій, 30 – інвалідів, 1 – мати-героїня, 2 – багатодітних сім'ї, 2 - учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, 1 - особа, що потерпіли від Чорнобильської катастрофи, 115 - інших категорій.
За результатами розгляду звернень громадян: 97 – вирішено позитивно, 32 – дано роз’яснення щодо шляхів їх вирішення, 18 – переслані за належністю, 6 – відмовлено у задоволенні, 12 – чекати остаточної відповіді. Порушень термінів розгляду звернень не допущено.
Робота щодо забезпечення реалізації конституційних прав громадян на звернення продовжується та перебуває на постійному контролі в Березнівській районній раді.

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.