Головою Березнівської районної ради обрано Федаса Віктора Васильовича

11 жовтня 2017 року відбулася позачергова сесія районної ради, що була скликана з приводу вирішення питання обрання голови районної ради.
В ході засідання з числа депутатів районної ради кандидатами на посаду очільника ради висунуто Федаса Віктора Васильовича, голову районної партійної організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» та Бондаря Олександра Кириловича, керівника депутатської фракції Березнівської районної місцевої парторганізації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКО-ПОЛІТИЧНИЙ РУХ ВАЛЕНТИНА НАЛИВАЙЧЕНКА "СПРАВЕДЛИВІСТЬ".

31 депутат ради, присутній на сесії (склад ради 34 депутати), за результатами таємного голосування, проголосували "ЗА" Федаса Віктора Васильовича – 18, "ЗА" Бондаря Олександра Кириловича – 6, не підтримали жодного кандидата – 7 депутатів.

Довідково:
Федас Віктор Васильович народився в с.Зірне Березнівського району в 1967 році.
Освіта вища, Житомирський сільськогосподарський інститут, Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені Степана Дем'янчука;
приватний підприємець з 1992 року;
голова Березнівської районної партійної організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.