На Березнівщині розпочали опалювальний сезон

Відповідно до розпорядження голови Березнівської райдержадміністрації від 6 жовтня 2017 року № 362 “Про початок опалювального періоду 2017 – 2018 року в закладах соціальної сфери району”

закладам охорони здоров’я, навчальним закладам району та стаціонарному відділенню комунального закладу “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” Березнівської районної ради рекомендовано розпочати опалювальний період з 09 жовтня 2017 року.
Щодо початку опалювального сезону вцілому, то тепло подаватиметься за умови середньодобової температури протягом трьох діб нижче +8 градусів.

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.