Сказ - смертельне захворювання

За 9 місяців 2017 р. у Березнівському р-ні зареєстровано 91 випадок покусів людей тваринами, що становить 141,98 випадків на 100 тисяч населення, з них 40 дітей віком до 14 років, що становить 237,52 випадки на 100 тисяч населення.
Антирабічне щеплення з числа осіб, які звернулись за антирабічною допомогою призначено 26 особам, з них 8 дітям віком до 14 років.

З початку 2017 року в районі виявлено 2 неблагополучні населені пункти по сказу тварини, с. Друхів, с. Прислуч (2 випадки покусу людини). При проведені епідеміологічного розслідування встановлено, що покуси були нанесені хворими на сказ котами.
Безконтрольне збільшення кількості бродячих тварин та неналежне утримання домашніх тварин призводить до систематичного збільшення кількості осіб, що звернулися за антирабічною допомогою.
Сказ - смертельне захворювання.Ліків від нього не існує. Єдиним способом врятувати життя є проведення антирабічних щеплень.
Якщо Вас вкусила домашня тварина, її в жодному разі не слід вбивати. Дізнайтеся прізвище та адресу її власника. Це допоможе встановити за твариною ветеринарний нагляд.
У випадках покусів дикими, безпритульними тваринами за порадою лікаря слід пройти курс антирабічних щеплень.
Лише своєчасно виконана вакцинація захистить Вас від сказу та врятує Вам життя!

Березнівське районне лабораторне відділення Костопільського міжрайонного відділу Державної установи «Рівненський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.