На Березнівщині відбулося свято традиційної поліської кухні «День гарячого казана»

1 жовтня у смт Соснове в урочищі «Біля каменів» відбулося свято традиційної поліської кухні «День гарячого казана» приурочене Дню туризму.

Голова райдержадміністрації Віталій Люшин та заступник голови районної ради Людмила Пилипчук привітали присутніх з нагоди свята.

Неперевершені майстрині традиційних страв поліської кухні із сіл Глибочок, Іванівка, Маринин, Хмелівка, Губків, Більчаки, Совпа та учасники телепередачі «Азбука смаку» пригощали гостей кулішем, грибною та рибною юшкою, солов’ями.

До уваги учасників свята були представлені вироби майстрів народного мистецтва з лози, дерева, соломи, паперу, вишивки.
Крім того, з хореографічними постановками та вокальними номерами виступили колективи художньої самодіяльності.

Також учасники та гості свята мали можливість переглянути цикл телепередач «Азбука смаку» за участю наших земляків та випробувати власні сили на канатних доріжках.

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.