Освітян привітали з професійним святом

У першу неділю жовтня працівники освіти відзначають своє професійне свято. З цієї нагоди в районному будинку культури відбулися урочистості.

Представників освітянської ниви району привітали голова райдержадміністрації Віталій Люшин та заступник голови районної ради Людмила Пилипчук.
«Саме від вас, дорогі освітяни, залежить хід історії та наше майбутнє. Адже ви формуєте погляди та цінності майбутніх поколінь українців, а відтак зводите підвалини країни, де шанується свобода кожного, де цінується совість і інтелект - наголосила Людмила Пилипчук - зичу вам міцного здоров’я, творчості та натхнення, мати в душі невичерпне джерело любові до дітей і до професії».

З нагоди професійного свята очільники району вручили представникам галузі освіти Березнівщини почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради.
Виступи творчих колективів стали для присутніх мистецьким подарунком.

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.