Привітали бібліотекарів Березнівщини

У приміщенні Березнівської центральної районної дитячої бібліотеки відбулося святкування Всеукраїнського дня бібліотек. У заході взяли участь представники влади та працівники книгозбірень району.

Заступник голови райдержадміністрації Ірина Жилінська та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Богдан Дроженець привітали працівників бібліотечних закладів району із професійним святом.

За вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи, високий професіоналізм та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек кращих спеціалістів цієї галузі нагороджено почесною грамотою райдержадміністрації, подяками відділу культури і туризму РДА, КЗ "Березнівська ЦСПШБ".

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.