На Березнівщині започатковано практику проведення конкурсного відбору на посади директорів загальноосвітніх шкіл

Дана новація введена з ініціативи голови Березнівської райдержадміністрації Віталія Люшина та була одноголосно підтримана депутатами районної ради на сесії, тому з серпня поточного року призначення на посади керівників загальноосвітніх шкіл відбувається лише на конкурсній основі.

Першим було оголошено конкурсний відбір на посаду директора Губківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, на який подали матеріали 4 претенденти.

Відбір проходив у два етапи. У ході першого етапу приймались документи для участі у конкурсному відборі, а на другому етапі претенденти на посаду проводили відкриту презентацію  перспективного плану розвитку школи, конкурсна комісія вивчала подані документи, перспективний план розвитку школи, проводила співбесіду.

26 вересня відбулося підсумкове засідання конкурсної комісії, на якому шляхом таємного голосування було визначено переможця. Ним стала – Людмила Веремчук, заступник директора Соснівського Центру дитячої та юнацької творчості. Попереду – засідання атестаційної комісії управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, на якому розглянуть подання на Людмилу Веремчук щодо призначення її на посаду керівника Губківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.