26 вересня відбулося пленарне засідання тринадцятої позачергової сесії

Позачергову сесії скликано відповідно до рекомендацій президії районної ради з метою вирішення питання обрання голови Березнівської районної ради сьомого скликання.

У роботі пленарного засідання, під керівництвом заступника голови районної ради Пилипчук Л.П. взяли участь: 22 депутати районної ради з 34 за списком, депутат Рівненської обласної ради Тетяна Воронко, голова районної державної адміністрації Віталій Люшин та його заступники, керівники правоохоронних органів, представники засобів масової інформації та громадськості. В ході роботи засідання прийнято 2 рішення.

Кандидатуру на посаду голови ради депутата районної ради Ігоря Мотруніча  висунула депутатська фракція "Блок Петра Порошенка "Солідарність". Однак, запропонований кандидат не знайшов підтримки у сесійній залі – за результатами таємного голосування з 22 присутніх на сесії депутатів "ЗА" Мотруніча Ігоря Івановича проголосували 14 (з 18 мінімально необхідних), не підтримали кандидата - 8 депутатів.

Додатково до порядку денного засідання депутати внесли питання "Про зверення депутатів Березнівської районної ради до Рівненської обласної державної адміністрації, Рівненської обласної ради, управління охорони здоров'я Рівненської обласної державної адміністрації щодо встановлення апаратів з проведення гемодіалізу у КЗОЗ "Березнівська ЦРЛ", яке підтримали одноголосно.
Присутніх на сесії депутатів обурила поведінка їх колег, які часто не беруть участі у роботі засідань комісій та сесій, зокрема, засіданні тринадцятої позачергової сесії. За результатами бурхливого обговорення радою прийнято рішення "Про оприлюднення результатів участі депутатів Березнівської районної ради сьомого скликання у засіданнях постійних комісій та пленарних засіданнях сесій ради".

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.