Привітали підприємців з професійним святом

З професійним святом підприємців привітали голова райдержадміністрації Віталій Люшин, заступник голови районної ради Людмила Пилипчук, директор Березнівського районного центру зайнятості Валерій Денисенко. Кращих представників місцевого бізнесу нагороджено почесними грамотами райдержадміністрації і районної ради, подяками Рівнеського обласного центру зайнятості.

По завершенню урочистостей присутніх концертною програмою вітали працівники відділу культури і туризму райдержадміністрації.

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.