Відбулась виїзна районна серпнева конференція педагогічних працівників району

29 серпня відбулась виїзна районна серпнева конференція педагогічних працівників району з нагоди підготовки до нового навчального року за участю голови райдержадміністрації Віталія Люшина, заступника голови районної ради Людмили Пилипчук, заступника голови райдержадміністрації Ірини Жилінської, начальника управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Наталії Бойчук, керівників та педагогічних працівників навчальних закладів, голів первинних профспілкових організацій закладів освіти, окремих сільських голів, представників засобів масової інформації.

В ході проведення конференції учасники ознайомились із організацією роботи в дошкільному навчальному закладі ясла-садок №2 "Теремок" міста Березне, Кам’янській, Яблунівській та Яринівській загальноосвітніх школах.

З нагоди нового навчального року учасників конференції привітали голова райдержадміністрації Віталій Люшин та заступник голови районної ради Людмила Пилипчук. На конференції підведено підсумки розвитку освітянської галузі у 2016-2017 навчальному році та визначено пріоритетні завдання освітян в умовах реалізації концепції нової української школи.

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.