Святкування 26-ї річниці незалежності

24 серпня в м. Березне з нагоди 26-ї річниці незалежності України відбулося урочистосте покладання квітів до пам’ятних знаків борцям за свободу і незалежність України за участю голови райдержадміністрації Віталія Люшина, заступника голови районної ради Людмили Пилипчук, народного депутата України Сергія Євтушка, депутатів обласної ради Тетяни Воронко, Олександра Данильчука, Валентина Кроки, Миколи Мельника, Ксенії Павловської, Березнівського міського голови Руслана Пилипчука, Березнівського районного військового комісара, учасника антитерористичної операції, полковника Сергія Антонюка, депутатів районної ради, духовенства, представників громадських організацій, учасників антитерористичної операції, волонтерів, громадськості.

Розпочалося святкування урочистою ходою вулицями міста Березне.

В ході святкування 50 учасників антитерористичної операції були нагороджені відзнакою начальника Генерального штабу Збройних Сил України «Учасник АТО» ( 3 посмертно) та отримали цінні подарунки.

По завершенню на площі Незалежності відбувся святковий концерт до Дня незалежності України за участю кращих народних аматорських та зразкових колективів району, окремих виконавців.
Також напередодні свята голова райдержадміністрації Віталій Люшин та заступник голови районної ради Людмила Пилипчук поклали квіти на могили загиблого Героя України Івана Городнюка (м. Березне) та 6 загиблих Героїв АТО.

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.