День Державного Прапора України У Березному

23 серпня у м. Березне на площі Незалежності відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України. Голова райдержадміністрації Віталій Люшин спільно з Березнівським районним військовим комісаром, учасником антитерористичної операції, полковником Сергієм Антонюком підняли Державний Прапор України.

У заході взяли участь заступник голови районної ради Людмила Пилипчук, перший заступник голови райдержадміністрації Олег Піщанський, заступник голови райдержадміністрації Ірина Жилінська, керівник апарату райдержадміністрації Наталія Селях, Березнівський міський голова Руслан Пилипчук, депутат обласної ради Тетяна Воронко, депутати районної ради, представники громадських організацій, учасники антитерористичної операції, волонтери, громадськість міста.

Заступник голови районної ради Людмила Пилипчук вітаючи присутніх зі святом зазначила:
"Наш прапор нерозривно пов’язаний з героїчною історією українського народу, прагненням до незалежності і боротьбою проти імперій і тоталітарних режимів.
Багато поколінь українців віддали своє життя і наблизили той час, щоб Державний Прапор України був визнаний усім світом.
Сьогодні синьо-жовтий прапор над позиціями наших захисників символізує перемогу в запеклій боротьбі. Ми знаємо, що ми переможемо.
Впевнена, що невдовзі наш прапор асоціюватиметься не лише з нацією, яка відстоює свободу, незалежність і територіальну цілісність своєї держави, а й з успішною, ефективною та заможною європейською країною.
Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн, – це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну.
Шануймо та оберігаймо свій національний стяг, прищеплюймо любов і повагу до нього дітям і онукам. Із ним нам іти в майбутнє."

По завершенню заходу присутні розгорнули на площі Незалежності Державний Прапор України.

Крім того працівники райдержадміністрації та районної ради розгорнули Державний Прапор України на території Березнівської районної державної адміністрації та районної ради.

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.