Шановні Березнівчани, дорогі земляки!

Сердечно вітаю з святом української державності - Днем незалежності України!

Незалежність це – найвагоміше надбання, здобуте наполегливою боротьбою і невтомною працею, омріяне в думках численних поколінь багатовікової історії свободолюбної нашої країни. 26 років тому, ми отримали право самостійно будувати власну країну, бути господарями на багатій та прекрасній українській землі.
Увесь світ визнав нашу державу суверенною. Та на жаль, сьогодні, зі зброєю в руках українці змушені захищати свою незалежність. Ми не маємо права її втратити, а зобов’язані виправдати надії наших великих попередників та збудувати державу такою, щоб наші діти та внуки могли гордитися нею, живучи в у єдності, гармонії та достатку.
Нехай це свято, День Незалежності України, вселяє гордість за величний український народ, нашу країну, об’єднує всіх українців, дарує усім нам світлі надії, щоденні звершення та впевненість у завтрашньому дні. З Днем народження та відродження України! Зі святом незалежності!

З повагою,
заступник голови Березнівської районної ради Людмила Пилипчук

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.