Обговорили питання підготовки та відзначення в районі 26-ї річниці незалежності України

16 серпня 16.00 у приміщенні районної ради та райдержадміністрації відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі 26-ї річниці незалежності України під керівництвом в. о. голови райдержадміністрації Олега Піщанського, за участю заступника голови районної ради Людмили Пилипчук, заступника голови Березнівської райдержадміністрації Ірини Жилінської, керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, представників громадськості та ЗМІ. Під час засідання обговорено організаційні питання проведення державних свят у районі та розроблено Програму святкування.

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.