Завершила роботу дванадцята сесія районної ради

04 серпня 2017 року у роботі пленарного засідання, під керівництвом заступника голови районної ради Пилипчук Л.П. взяли участь 21 депутат районної ради з 34 за списком, депутати Рівненської обласної ради від Березнівського району Воронко Т.Д., Мельник М.П., голова районної державної адміністрації Люшин В.Г., його заступник, окремі керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, правоохоронних органів, міський, селищний, сільські голови, представники засобів масової інформації, особи причетні до питань, що виносяться на розгляд сесії, представники громадськості.


В ході роботи засідання прийнято 24 рішення.
Пленарне засідання розпочалося з розгляду питання "Про обрання голови Березнівської районної ради сьомого скликання". Однак, висунутий  депутатською фракцією "Блок Петра Порошенка "Солідарність"  кандидат на посаду голови ради Ігор Мотруніч, запропонував  питання обрання голови зняти з порядку денного засідання та розглянути на черговій чи позачерговій сесіях у вересні. Головуюча, підтримуючи заначену пропозицію, запропонувала дату скликання чергової чи позачергової сесії з цього питання попередньо узгодити на президії районної ради.
На пропозицію депутата Рівненської обласної ради Миколи Мельника, депутати також перенесли на початок засідання питання "Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової  оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності розміщених за межами населеного пункту на території Губківської сільської ради Березнівського району Рівненської області". В результаті тривалого обговорення депутатами ради, присутніми керівниками органів виконавчої влади та представниками сіл Губків та Мочулянка рішення не знайшло підтримки районної ради: За-4, Проти-1, Утримались-15.
Традиційним для сесій ради стали заслуховування питань щодо стану справ у окремих галузях життєдіяльності району. Так, відповідно до порядку денного, депутати прийняли рішення з питань "Про наповнення районного бюджету та оптимізацію видатків у першому півріччі 2017 року", "Про стан справ у сфері освіти Березнівського району", "Про стан справ у галузі житлово-комунального господарства та інфраструктури Березнівського району".
Ряд прийнятих рішень стосувалися затвердження змін до районних програм. Зокрема, внесено зміни до Програми економічного і соціального розвитку Березнівського району на 2017 рік, до комплексної програми забезпечення містобудівною документацією населених пунктів та територій Березнівського району на 2016 – 2020 роки, до Програми підтримки комунального підприємства "Телерадіокомпанія "Березне" Березнівської районної ради на 2017 рік, до районної програми соціальної підтримки сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2008 – 2017 роки, до районної програми відшкодування витрат за надані пільги окремим категоріям громадян на 2017 рік, до районної програми підтримки інвалідів з вадами зору та слуху на 2014-2018 роки.
За підсумками виконання районного бюджету за перше півріччя 2017 року районна рада затвердила відповідні зміни до кошторису району запропоновані райдержадміністрацією та постійними комісіями ради.
За ініціативою управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації затверджено порядок призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району та внесено зміни до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року №235 "Про встановлення вартості харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів, вихованців дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів "Загальноосвітня школа – дошкільний навчальний заклад" району на 2017 рік".
Затверджено технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок розміщених за межами населеного пункту на території Моквинської та Яринівської сільських рад, що дасть  можливість отримати додаткові надходження до бюджетів зазначених рад.
Окремі прийняті рішення стосуються управління майном спільної власності територіальних громад району. Зокрема затверджено у новій редакції порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Березнівського району, передавальний акт комунального підприємства "Березнівська міжлікарняна аптека" Березнівської районної ради, встановлено пільгову орендну плати за оренду приміщення, що знаходиться в місті Березне по вулиці Андріївській, будинок № 14в та використовується для потреб товариства сліпих, надано дозвіл на списання з балансу Березнівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей з професійним навчанням" Березнівської районної ради Рівненської області транспортних засобів, погоджено питання передачі з балансу комунального закладу охорони здоров’я "Соснівська районна лікарня" Березнівської районної ради рентгенфлюрографа. З метою ефективного використання майна та надання населенню фізіотерапевтичних послуг, депутати надали дозвіл Березнівській ЦРЛ щодо  передачі в оренду частини приміщення поліклініки.
Після активної дискусії районна рада не підтримала жоден з двох варіантів тесту звернення депутатів Березнівської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення.
Депутати одноголосно підтримали депутатські запити свої колег - Кир'янової В.В. щодо перепадів напруги в електромережі населених пунктів Грушівської сільської ради, Ничипорука В.М. щодо численних  скарг жителів міста Березне та села Зірне на розповсюдження неприємних запахів внаслідок діяльності ДП "Зірненський спиртовий завод", Корицького О.О. щодо забезпечення транспортної доступності вулиці Зірненська міста Березне під час роботи привозного ринку.
У питанні "Різне" заступник керівника Сарненської місцевої прокуратури Артур Стельмащук проінформував присутніх про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності Березнівського відділу Сарненської місцевої прокуратури.
На завершення засідання заступник голови районної ради Людмила Пилипчук звернула увагу депутатів на необхідність виконання вимог Закону України "Про статус депутатів місцевих ради" в частині участі в роботі засідань постійних комісій та пленарних засіданнях сесій.Анонси подій

Випадкове зображення

9.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2012 © Український переклад Joomla! Україна.