Найкращі шахісти на Рівненщині

У Березному відбувся міжобласний шаховий турнір на кубок газети «Надслучанський вісник».
Шаховий турнір пройшов за швейцарською системою в 9 турів.

У змаганнях взяли участь 41 учасник з Березнівського, Дубровицького, Гощанського, Костопільського, Рівненського, Здолбунівського, Корецького районів та міста Рівне, а також гості з Тернопільської, Львівської та Київської областей.
Після напружених поєдинків визначились переможець змагань, призери, кращі шахісти у різних номінаціях. З результатом 7,5 очок з 9 переможцем став представник міста Рівне – Кохно Олександр, друге місце посів Шинкарчук Максим із Рівненського району, третє місце – Жакун Олексій з Дубровиці.

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.