Щодо монетизації залишків невикористаних коштів субсидії

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації проводить прийом заяв від громадян, які користувалися житловою субсидією, для виплати невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газопостачання для індивідуального опалення в обсягах, що не перевищують вартості 100 куб. метрів природного газу.

Прийом заяв від жителів м.Березне проводиться в кабінеті №12 управління соціального захисту населення райдержадміністрації.
Від сільського населення прийом заяв проводиться виключно через уповноважених осіб сільських, селищної рад.
До заяви додаються:
- повідомлення про надання субсидії ­­­­­­­­­­­­­­ (при наявності);
- довідка про відкритий особовий рахунок в банківській установі;
- копія квитанції на оплату газопостачання.
Прийом даних заяв буде проводитись до 1 вересня 2017 року.

Оксана Ковальчук, начальник відділу соціальних допомог і компенсацій управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.