На Березнівщині відбувся обласний конкурс вальників лісу

Цьогоріч обласний конкурс-змагання вальників лісу «Лісоруб-2017» відбувся на території Малинського лісництва ДП «Березнівський лісгосп». Позмагатися за звання кращого лісоруба з’їхались представники з 16 лісогосподарських підприємств області.

Традиційно учасники змагань виконували п’ять видів вправ. Зокрема, суддівська команда визначала найвправніших у звалюванні дерев, монтажу нового ланцюга, розкряжуванні стовбура комбінованим різом, точному розкряжуванні та відокремленні сучків.
У підсумку кращим в обласному конкурсі-змаганні «Лісорубу - 2017» вже вкотре став Сергій Журавель (ДП «Соснівський лісгосп»), друге місце посів Андрій Стеблюк (ДП «Березнівський лісгосп»), третє - Сергій Сайчишин (ДП «Зарічненський лісгосп»).
Варто зазначити, що Сергій Журавель представлятиме Рівненську область на загальноукраїнському конкурсі вальників лісу.

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.