У Березному говорили про медичну реформу

4 липня відбулось засідання «круглого столу» на тему: «Актуальні питання реалізації медичної реформи в Березнівському районі». Участь в заході взяли голова райдержадміністрації Віталій Люшин, заступник голови районної ради Людмила Пилипчук,

заступник голови райдержадміністрації Ірина Жилінська начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Ігор Мотруніч, головні лікарі комунальних закладів охорони здоров’я району та їх заступники, завідувачі відділеннями центральної районної лікарні.
Під час засідання «круглого столу» обговорено питання формування мережі закладів охорони здоров’я в Рівненському госпітальному окрузі, до складу якого входить Березнівський район.
Про перспекттивний план розвитку Рівненського госпітального округу поінформував начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Ігор Мотруніч.
Присутні активно обговорили актуальні питання реалізації медичної реформи в районі, внесли свої пропозиції щодо подальшого функціонування закладів охорони здоров’я району в контексті впровадження медичної реформи. Зокрема, обговорили питання щодо можливості створення на базі Соснівської районної лікарні медичного закладу реабілітаційного типу з використанням природних радонових джерел району або іншого лікувального закладу, в якому надаватимуться медико-соціальні чи соціальні послуги.
Всі присутні погодилися з тим, що реформа охорони здоров'я є однією з ключових, які проходять в нашій країні і тому необхідно активніше працювати в цьому напрямку, виробити єдину позицію з питання реорганізації закладів охорони здоров’я району.

Окрім того, учасники «круглого столу» доручили представникам Березнівського району у Госпітальній раді Рівненського госпітального округу відстоювати аргументовано позицію щодо необхідності створення в районі багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування 1-го рівня з ухилом на реабілітацію людей, які перенесли важкі захворювання і травми.

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.