Завершила роботу одинадцята сесія районної ради

27 червня у роботі пленарного засідання, під керівництвом заступника голови районної ради Пилипчук Л.П. взяли участь 24 депутати районної ради з 34 за списком, голова районної державної адміністрації Люшин В.Г., його заступники, депутати Рівненської обласної ради Воронко Т.Д., Крока В.І., Мельник М.П., окремі керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, правоохоронних органів, міський, селищний, сільські голови, представники засобів масової інформації, особи причетні до питань, що виносяться на розгляд сесії, представники громадськості.

В ході роботи засідання прийнято 14 рішень.
Депутати прийняли відповідне рішення з питання "Про стан справ у сфері культури і туризму Березнівського району.
Затверджено зміни до районного бюджету на 2017 рік.
Відповідно до рішення районної ради від 26.05.2017 №295 "Про створення опорих закладів" депутати змінили тип на назву Балашівського  НВК «Колегіум – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» на опорний заклад Балашівська  загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів та приєднали до неї Лінчинську, Михалинську, Яцьковицьку загальноосвітні школи І-ІІ ступенів з отриманням ними статусу філій. Також відповідно до рішень ради опорними закладами стали Кам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів, до якої в статусі філій приєднані Великопільська, Курганська, Яблунівська, Яринівська ЗОШ І-ІІ ступенів, Прислуцький НВК «ЗОШ – І-ІІІ ступенів – ДНЗ» (філії Колодязнівська та Хотинська ЗОШ І-ІІ ст), Соснівський НВК "Гімназія – ЗОШ І ступеня" (філії Совпівська та Губківська ЗОШ І-ІІ ступенів).
Гостра дискусія розгорнулася довкола питання «Про здійснення закупівель розпорядниками коштів районного бюджету через електронну систему закупівель ProZorro". Не підтримавши ряд пропозицій депутатів районна рада прийняла рішення в редакції запропонованій райдержадміністрацією.
Окремі рішення стосуються управління майном спільної власності територіальних громад району. Зокрема затверджено Перелік об'єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Березнівського району в новій редакції. В рамках роздержавлення друкованих ЗМІ прийнято рішення щодо передачі нерухомого майна з балансу товариства з обмеженою відповідальністю "Редакція газети "Надслучанський вісник" на баланс відділу культури і туризму Березнівської районної державної адміністрації.
Затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок розміщених за межами населеного пункту на території Бронської та Поліської сільських рад, що дасть  можливість отримати додаткові надходження до бюджетів зазначених рад.
Депутати схвалили текст звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо необхідності внесення змін до Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні" та підтримали звернення депутатів Глибоцької районної ради Чергівецької області до центральних органів влади щодо недопущення росту тарифів на електронергію та врегулювання комплексу питань щодо транспортних засобів з іноземною реєстрацією.
Рада одноголосно підтримала депутатський запит депутата районної ради Прядуна М.П. щодо щодо надання інформації про видатки на утримання та ремонт дороги Балашівка – Сівки за період 2011 – 2016 років.
Депутати вирішили залишити без розгляду питання "Про розгляд звернення депутатів Кам’янської районної ради Черкаської області" щодо продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення та вирішили підготувати і розглянути на черговій сесії власне звернення до центральних органів влади.
Одним з ключових питань засідання було обрання голови Березнівської районної ради сьомого скликання. Депутатськими фракціями Радикальної партії Олега Ляшка та Української народної партії подані кандидати на цю посаду Наумчук В.В. та Дежнюк Г.М., виступили перед своїми колегами з майбутнім баченням дяльності районної ради. Враховуючи зняття депутатом Дежнюком Г.М. своєї кандидатури, до виборчого бюлетеня для таємного голосування внесли одного кандидата Наумчука В.В. Однак, за результатами таємного голосування рада більшістю голосів не підтримала кандидата від Радикальної партії.
Враховуючи рішення депутатської фракції "Блок Петра Порошенка "Солідарність", на пропозицію депутата Мотруніча І.І., питання обрання голови районної ради внесено до порядку денного чергової сесії.

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.