У Березному відбувся ІІІ Всеукраїнський турнір зі змішаних єдиноборств ММА

З 24 по 25 червня в м. Березне відбувся ІІІ Всеукраїнський турнір зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків та юніорів пам'яті Героя України Івана Городнюка. У змаганнях прийняли участь близько 100 спортсменів з 6 областей України.

переглянути відеосюжет ТРК "Березне"

З вітальним словом до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Віталій Люшин. Очільник району привітав присутніх з нагоди Дня молоді та побажав міцного здоров’я, творчої енергії, а учасникам турніру – перемог в чесній боротьбі.
За результатами дводенних змагань перемогу у командному заліку здобули березнівчани, гості з Житомира та Рівного завоювали друге та третє місця відповідно.

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.