На Березнівщині відбулися меморіальні заходи до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22 червня, у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, на Березнівщині відбулися меморіальні заходи.

Вже традиційно в Березному у сквері Слави відбулося покладання квітів, в якому взяли участь голова райдержадміністрації Віталій Люшин, заступник голови районної ради Людмила Пилипчук, перший заступник голови райдержадміністрації Олег Піщанський, заступник голови райдержадміністрації Ірина Жилінська, Березнівський міський голова Руслан Пилипчук, ветерани, військові, учасники АТО, представники громадськості.
Представники духовенства відслужили панахиду за жертвами Другої світової війни.
Присутні вшанували загиблих воїнів хвилиною мовчання.

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.