Медиків Березнівщини привітали з професійним святом

Заступник голови районної ради Людмила Пилипчук привітала працівників галузі охорони здоров’я з професійним святом. Під час урочистостей, які відбулися напередодні Дня медичного працівника в районному будинку культури, відбулось нагородження медичних працівників, які зробили значний особистий внесок у розвиток охорони здоров’я району.

«Глибока шана працівникам медичної галузі за вірність покликанню, небайдужість до чужого болю, вміння бути милосердними та толерантними, чиї зусилля спрямовані на допомогу хворим задля збереження життя і зміцнення здоров’я населення України. Прийміть сердечну подяку за вашу самовіддану працю, врятовані життя та здоров’я наших краян», – зазначила у вітальному слові Людмила Пилипчук.
Також до уваги присутніх був представлений святковий концерт, підготовлений танцювальними колективами та солістами районного будинку культури, Будинку дитячої та юнацької творчості, дитячої музичної школи.

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.