Розпочали будівництво та реконструкцію важливих об’єктів

Голова райдержадміністрації Віталій Люшин, заступник голови районної ради Людмила Пилипчук та Березнівський міський голова Руслан Пилипчук ознайомилися з ходом будівництва приміщення дитсадка та реконструкції очисних споруд в Березному.


Проблема реконструкції очисних споруд в Березному  виникла вже давно. Як розповів міський  голова Руслан Пилипчук, завдяки ефективній співпраці та взаєморозумінню міської ради з районною радою та райдержадміністрацією за  підтримки  обласної ради та облдержадміністрації, цей важливий об’єкт був внесений у сферу фінансування Державного фонду регіонального розвитку. Тому згідно із постановою  Кабінету Міністрів України в цьому році виділено 10 мільйонів гривень на реконструкцію очисних споруд, ще мільйон гривень надійшло на ці потреби з міського бюджету. Руслан Петрович зазначив, що це  буде перехідний об’єкт, роботи на якому вже  розпочалися і продовжуватимуться у наступному році.
Аналогічна ситуація була із давно вже запланованим спорудженням приміщення дитсадка на вул. Б. Хмельницького. Тут вже розпочалися роботи із закладання  фундаменту нового ДНЗ – здійснено земляні операції, завозяться  будівельні  матеріали, йде активна підготовка до повноцінного зведення цього  важливого  і бажаного  соціального  об’єкта. Зі слів Руслана Пилипчука, в нинішньому році планується освоїти  на ньому 1 мільйон  700 тисяч гривень, з яких 850 тисяч надійшло  з обласного бюджету, 500 – з міського та 350 тисяч  гривень з районного бюджету. Разом з тим керівництво  міста та району працює над тим, щоб спорудження дитсадка було включено у фінансування Державним фондом  регіонального розвитку на наступний рік. Слід зазначити, що загальна кошторисна вартість будівництва ДНЗ становить 32 мільйони гривень  у цінах 2015 року і він розрахований на 150 дитячих місць.
Керівники району та міста ознайомилися  з ходом будівельних робіт, цікавилися їх темпами та перспективами. Детальні пояснення  керівникам району та міста  на будівельних майданчиках очисних споруд і дитячого садка давав виконроб.

Анонси подій

Випадкове зображення

7.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2012 © Український переклад Joomla! Україна.