В гостях у малечі керівники району

Цікавойбарвистопройшовноворічний ранокудитячомусадкуселаКам'ян­ка. Зодягнутаукостюмиказковихге­роїв, малечарозігруваларізноманітні сценки, читалавірші, танцювала. До­помагалиїйуцьомудорослі, активно вболівалибатькийматері, щотеж прийшлинасвято.

Ащедодітейзавіталиповажнігості - головарайонноїради М.П.Мельник, головарайонноїдержавноїадмініст­раціїВ.К.Іванов, керуючийсправами райрадиБ.О.Дроженець, сільський головаР.Є.Сарай. Вонивиголосили теплівітальніпромови, відіменірай­онноївладиподарувалидитсадкуком­п'ютер, принтерісканер. Пообіцяли також, щовнаступномуроцізроблять всеможливе, щобвишукатикоштидля зовнішньогоремонтуцьогодошкільно­гозакладу.

Керівникиселатаосвітніхустанов подякувалигостям за сприяння узміцненніматеріальноїбази навчально-виховнихзакладів, заувагу доїхніхпроблем.

За матеріалами районної газети "Надслучанський вісник"

Анонси подій

Випадкове зображення