Урочисто відкрито мостову переправу через річку Случ у селі Вітковичі

2 серпня у селі Вітковичі відбулося урочисте відкриття мостової переправи через річку Случ.

Проблема будівництва мосту у Вітковичах була вкрай актуальною упродовж тривалого періоду. Для обробітку земельних паїв загальною площею понад 300 га, які знаходяться на лівому березі річки Случ, селяни щороку споруджували дерев'яний міст.
Тому сільською радою за сприяння обласної та районної влади було порушене клопотання перед Міністром оборони України щодо придбання і облаштування в межах населеного пункту механізованого мосту довжиною 84 м. Як результат, на початку липня 2009 року, відповідно до укладеного договору між Вітковицькою сільською радою і військовою частиною А3814 8-го армійського корпусу 12-го інженерного Північно-оперативного командування м.Новоград-Волинський здійснено монтаж мостової переправи з максимальним навантаженням 25 тонн.

Загальні витрати на придбання, спорудження та облаштування переправи через р.Случ становлять майже 300 тис.грн., з них майже 60 тис. грн. внесок мешканців села.

В урочистостях з нагоди відкриття мостової переправи взяли участь начальник інженерних військ Збройних Сил України генерал – майор Бондар Б.В. заступник голови обласної ради Крока В.І., заступник голови обласної державної адміністрації Новак В.М., голова районної ради Мельник М.П., голова районної державної адміністрації Іванов В.К., архієпископ Сарненський і Поліський Анатолій. В ході проведення урочистостей керівництвом області та району відзначено почесними грамотами та цінними подарунками сільського голову Миронець Г.М., депутатів сільської ради та місцевих активістів. Від імені громади села Вітковичі сільський голова вручила подяки усім військовим, які брали участь у спорудженні цього надзвичайно важливого для села об'єкта.

Після освячення мостової переправи архієпископом Сарненським і Поліським Анатолієм потужна військова техніка продемонстрували присутнім надійність споруди проїхавши по переправі колоною.

Робота навколо спорудження мосту стала яскравим прикладом єднання різних гілок влади та територіальної громади навколо вирішення спільної проблеми.