Орієнтовна дата проведення чергової сесії районної ради 17 травня 2019 року

............................................................................................................

Відповідно до статті 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації", статті 14 Регламенту Березнівської районної ради сьомого скликання, затвердженого рішенням районної ради від 25.12.2015 №33, пропозиції до порядку денного сесії вносяться не пізніше як за 22 робочих дні до відкриття пленарного засідання сесії.

Враховуючи зазначене, пропозиції до порядку денного чергової сесії районної ради (орієнтовна дата проведення 17 травня 2019 року) вносяться не пізніше 11 квітня 2019 року.

З проектами рішень можна ознайомитися у відповідному розділі веб-сайту

Випадкове зображення

8.jpg