02 червня 2015 року №35 "Про нагородження Почесною грамотою районної ради"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

02 червня 2015 року                                                                                  №35

Про нагородження Почесною грамотою районної ради

За особистий внесок у розвиток та зміцнення галузі водного господарства, високу майстерність та з нагоди Дня працівників водного господарства нагородити Почесною грамотою районної ради наступних працівників Березнівської експлуатаційної дільниці Костопільського міжрайонного управління водного господарства:

ЛІСКОВА Юрія Анатолійовича – оглядача гідротехнічних об’єктів;

МОТРУНІЧА Віталія Олександровича – сторожа.

Голова ради                                     підпис                                        В.Ничипорук

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.