від 04 листопада 2013 року №58 "Про нагородження Почесною грамотою районної ради"

Рівненської області

(Шосте скликання)

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ РАДИ

04 листопада  2013 року                                                                          №58

Про нагородження  Почесною грамотою районної ради

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток української культури і аматорського мистецтва в районі та з нагоди 60-річчя від Дня народження:

1.Нагородити Почесною грамотою районної ради Бондаренко Таїсу Миколаївну, провідного методиста комунального закладу "Березнівський районний будинок культури" Березнівської районної ради.

2.Розпорядження опублікувати в районній газеті "Надслучанський вісник".

Голова ради  (підпис)     В.Лашта

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.