від 31 жовтня 2013 року №57 "Про нагородження Почесною грамотою районної ради"

Рівненської області

(Шосте скликання)

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ РАДИ

31 жовтня 2013 року                                                                          №57

Про нагородження Почесною грамотою районної ради

За вагомий ососбистий внесок у реалізацію державної політики у сфері соціального захисту населення, сумлінне виконання службових обов'язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівника соціальної сфери:

1.Нагородити Почесною грамотою районної ради Походзіло Галину Андріївну – головного спеціаліста відділу соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення Березнівської районної державної адміністрації.

2.Розпорядження опублікувати в районній газеті "Надслучанський вісник".

Голова ради   (підпис)    В.Лашта

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.