Рівненська ОДПІ інформує

1. Дії підприємця – спрощенця у разі зміни місця здійснення діяльності.
2. Увага! Внесено зміни до порядку компенсації ЄСВ роботодавцям, які створюють робочі місця.
3. Увага! Уточнено порядок подання та опрацювання запитів на отримання публічної інформації.

------------------------------------------------------------------------

Дії підприємця – спрощенця у разі зміни місця здійснення діяльності

Рівненська ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області нагадує, що до реєстру платників єдиного податку вносяться відомості про платника єдиного податку, зокрема, місце провадження господарської діяльності.
Платники єдиного податку у разі зміни відомостей, внесених до реєстру платників єдиного податку, мають надати заяву, до якої, зокрема, включаються відомості про зміну місця провадження господарської діяльності.
Заява подається платниками єдиного податку першої і другої груп не пізніше 20 числа місяця, що настає за місяцем, у якому відбулися такі зміни ( п.298.5 ст.298 Податкового кодексу України).
Платниками єдиного податку третьої групи заява подається разом з податковою декларацією за податковий (звітний) період, у якому відбулися такі зміни ( п.298.6 ст.298 ПКУ).

-------------------------------------------------------------------------

Рівненська ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області повідомляє, що Кабінет Міністрів України постановою від 06.06.2018 № 459 вніс зміни до «Порядку компенсації роботодавцям частини фактичних витрат, пов'язаних із сплатою єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування", затвердженого власною постановою від 13.03.2013 № 153.
Зокрема, змінами передбачено передання повноважень щодо компенсування роботодавцям за рахунок коштів Державного бюджету України фактичних витрат у розмірі 50 відсотків суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування на нове робоче місце особи від Пенсійного фонду України до Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
Порядок №153 розроблено на основі ч. 3 ст. 24 Закону України "Про зайнятість населення" від 05.07.2012 №5067-VI, відповідно до якої роботодавцю, який протягом 12 календарних місяців забезпечував створення нових робочих місць, працевлаштовував на них працівників і протягом цього періоду щомісяця здійснював їм виплату заробітної плати в розмірі не менше ніж три мінімальні заробітні плати за кожну особу, протягом наступних 12 календарних місяців за умови збереження рівня зарплати, щомісяця за рахунок коштів Держбюджету, компенсуються фактичні витрати у розмірі 50 % суми нарахованого ЄСВ.

-------------------------------------------------------------------------

Рівненська ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області нагадує, що 26 червня 2018 набув чинності Порядок організації роботи та взаємодії між структурними підрозділами органів Державної фіскальної служби при складанні, поданні та опрацюванні запитів на отримання публічної інформації та Форми для подання запиту на отримання публічної інформації, що знаходиться у володінні органів ДФС, затверджений наказом Мінфіну України від 04.05.2018 №468.
Порядок №468 регламентує процедури, які виконують структурні підрозділи органів ДФС в процесі опрацюванні запитів на отримання публічної інформації, з врахуванням положень чинного законодавства та удосконалено форму для подання запиту на отримання публічної інформації, що знаходиться у володінні органів Державної фіскальної служби. Так, передбачена можливість обрання запитувачем способу отримання інформації (документів) на запит на отримання публічної інформації шляхом проставлення у ньому відмітки «ознайомлення з документами в спеціальному місці розпорядника інформації».
Крім того передбачено, що дія цього Наказу не поширюється на відносини у сфері звернень громадян та адвокатських запитів, які регулюються Законом України «Про звернення громадян» та Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» відповідно.

Анонси подій

Випадкове зображення

26.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.