Графік проведення засідань постійних комісій районної ради 18-20 грудня 2017 року

............................................................................................................

18 грудня (понеділок), 14.00 – засідання постійної комісії районної ради з питань гуманітарної політики;
19 грудня (вівторок), 10.00 – засідання постійної комісії районної ради з питань місцевого самоврядування, законності та депутатської діяльності;
20 грудня (середа), 10.00 – спільне засідання постійних комісій районної ради з економічних питань та комунальної власності, з питань агропромислової політики, земельних відносин та природних ресурсів;
20 грудня (середа), 14.00 – засідання постійної комісії районної ради з  питань бюджету та фінансів.
Засідання комісій відбудуться в приміщенні районної ради за адресою: м.Березне, вул. Київська, 6.".

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.