Рівненська ОДПІ інформує

1. До уваги платників податків податку на нерухоме майно.
2. Надходження ЄСВ перевищили минулорічний показник на 111,9 тис. грн.
3. До уваги платників податків, з 2 липня будуть діяти нові реквізити рахунків!

------------------------------------------------------------------------

До уваги платників податків податку на нерухоме майно

Рівненська ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області нагадує, що платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, мають право звернутися з письмовою заявою до Центру обслуговування платників податкової інспекції за місцем проживання для проведення звірки даних щодо:
1.об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку;
2.розміру загальної площі об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності платника податку;
3.права на користування пільгою із сплати податку (відповідно до рішень сільських, селищних, міських рад та рад об’єднаних територіальних громад);
4.розміру ставки податку;
5.нарахованої суми податку.
У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів, зокрема документів на право власності, контролюючий орган проводить перерахунок суми податку і надсилає (вручає) йому нове податкове повідомлення – рішення. Попереднє податкове повідомлення – рішення вважається скасованим.
Платники – фізичні особи у 2018 році сплачуватимуть податок за житлову та нежитлову нерухомість за 2017 рік за ставками, які застосовувались при розрахунку податку минулого року.
До 1 липня 2018 року за місцем їх податкової адреси (місцем реєстрації) буде направлено податкове повідомлення – рішення про сплату суми податку з зазначенням відповідних платіжних реквізитів.
Термін сплати податку – протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення – рішення.

-------------------------------------------------------------------------

Надходження ЄСВ перевищили минулорічний показник на 111,9 тис. грн.

Платники, що обслуговуються Рівненською ОДПІ за п’ять місяців 2018 року перерахували єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування понад 399,5 тис. грн.
Про це повідомила начальник Рівненської ОДПІ Ірина Олендер. За її словами, цьогорічний показник перевищує минулорічну суму сплати єдиного внеску за аналогічний період на 28 %, що на 111,9 тис. грн. більше, ніж за надходження протягом січня – травня 2017 року.
Посадовець також нагадала, що відповідно до абзацу третього частини восьмої ст. 9 Закону України від 8 липня 2010 року №2464-VІ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями платники єдиного внеску, крім фізичних осіб – підприємців, осіб, які провадять незалежну професійну діяльність та членів фермерського господарства, зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний місяць, не пізніше 20 числа наступного місяця, крім гірничих підприємств, які зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний місяць, не пізніше 28 числа наступного місяця.
Фізичні особи – підприємці, особи, які провадять незалежну професійну діяльність, та члени фермерського господарства зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок.

-------------------------------------------------------------------------

До уваги платників податків, з 2 липня будуть діяти нові реквізити рахунків!

Рівненська ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області  повідомляє, що відповідно до наказів Міністерства фінансів України від 29.01.2013 № 43 «Про затвердження Порядку казначейського обслуговування  доходів та інших надходжень державного бюджету», від 23.08.2012 № 938 «Про затвердження Порядку казначейського обслуговування  місцевих бюджетів» та від 22.06.2012 № 758 «Про затвердження Порядку відкриття та закриття рахунків  у національній  валюті в органах Державної казначейської служби України» із змінами  з  02 липня 2018 року запроваджується централізована модель  виконання дохідної частини державного та  місцевих бюджетів.
Враховуючи зазначене, з 02 липня 2018 року  будуть діяти  нові реквізити рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів, відкритих на балансі  Державної казначейської служби України.
З новими рахунками можна ознайомитись на веб-порталі Державної казначейської служби України на сторінці ГУДКСУ у Рівненській області, у рубриці «Реквізити рахунків» (http://www.treasury.gov.ua/reg/control/riv/uk/publish/category/339650)

Анонси подій

Випадкове зображення

13.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.