МІСЦЕВІ ВИБОРИ 2020. Березнівська міська територіальна виборча комісія інформує

Про склад Березнівської міської територіальної виборчої комісії

Сформовано склад Березнівської міської територіальної виборчої комісії

Витяг з Постанови ЦВК від 18.08.2020 №183 "Про зміни в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів"

Витяг з Постанови ЦВК від 20.08.2020 №191 "Про зміни в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів"

-------------------------------------------------------

Постанови Центральної виборчої комісії (далі-ЦВК) та  Березнівської міської територіальної виборчої комісії (далі-МТВК)

Постанова МТВК від 11.08.2020 №1 "Про затвердження графіку чергувань членів Березнівської міської територіальної виборчої комісії"

Постанова МТВК від 14.08.2020 №2 "Про визначення членів Березнівської міської територіальної виборчої комісії,  які виконуватимуть свої повноваження у комісії на платній основі"

Постанова МТВК від 14.08.2020 №3 "Про режим роботи Березнівської  міської територіальної виборчої комісії у Березнівському  міськвиконкомі"

Завантажити додатки до постанови ЦВК від 14.08.2020 № 177 "Про форми виборчої документації, рекомендовані для використання під час організації підготовки та проведення місцевих виборів"

Постанова МТВК від 05.09.2020 №4 "Про визначення посадових осіб Березнівської міської ТВК, які мають право першого підпису, а також визначення з числа залучених осіб головного бухгалтера Березнівської ТВК, який матиме право другого підпису"

Постанова МТВК від 05.09.2020 №5 "Про утворення територіальних виборчих округів на виборах депутатів Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області  25 жовтня 2020 року, встановлення їх меж та нумерації"

Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.