02 липня 2020 року №23 "Про нагородження Почесною грамотою Березнівської районної ради"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

02 липня 2020 року                                           №23

Про нагородження Почесною грамотою Березнівської районної ради

За сумлінне виконання службових обов'язків, вагомий особистий внесок у справу боротьби зі злочинністю та з нагоди Дня Національної поліції України:

Нагородити Почесною грамотою Березнівської районної ради наступних працівників Березнівського відділення поліції Сарненського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області:

КОТ Ольгу Юріївну, поліцейського сектору реагування патрульної поліції №4, капрала поліції;

ЦИГАНЦЯ Олега Сергійовича, слідчого, капітана поліції.

Голова  ради                          підпис                      Юрій ГУМЕНЮК

Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.