18 червня 2020 року №21 "Про нагородження Почесною грамотою Березнівської районної ради"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

18 червня 2020 року                                           №21

Про нагородження Почесною грамотою Березнівської районної ради

За сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток охорони здоров'я району та з нагоди Дня медичного працівника:

Нагородити Почесною грамотою Березнівської районної ради наступних працівників комунального некомерційного підприємства "Березнівська центральна районна лікарня" Березнівської районної ради:

БОБРОВУ Юлію Сергіївну, лікаря-інфекціоніста інфекційного відділення;

ГРОМОВУ Світлану Сергіївну, сестру медичну інфекційного кабінету поліклініки;

МАРТИНОВА Віталія Михайловича, завідувача клініко-діагностичною лабораторією;

НАУМЧУКА Віталія Захаровича, водія автотранспортних засобів;

ПИЛИПАКУ Ірину Миколаївну, завідувачку відділенням анестезіології та реанімації;

ХІМІН Ніну Миколаївну, сестру медичну старшу інфекційного відділення;

ЦАЛЬ Світлану Леонідівну, лікаря-акушер-гінеколога акушерсько-гінекологічного відділення.

Голова  ради                            підпис                     Юрій ГУМЕНЮК

Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.