28 квітня 2020 року №19 "Про скликання тридцять другої сесії районної ради сьомого скликання"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

28 квітня 2020 року                                              №19

Про скликання тридцять другої сесії районної ради сьомого скликання

Керуючись частиною 4 статті 46, пунктом 1 частини 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішенням районної ради від 20 грудня 2019 року №726 "Про план роботи Березнівської районної ради на 2020 рік":

1. Скликати тридцять другу сесію районної ради сьомого скликання з 18 травня 2020 року, на розгляд якої винести перелік питань, що додається.

2. Провести пленарне засідання тридцять другої сесії районної ради сьомого скликання 22 травня 2020 року о 10 годині у сесійній залі районної ради (м.Березне, вул.Київська, 6).

3. Виконавчому апарату районної ради:
3.1. Довести до відома депутатів дату, час та місце проведення засідань постійних комісій районної ради, президії районної ради та пленарного засідання сесії районної ради.
3.2. Забезпечити депутатів матеріалами сесії районної ради у терміни, встановлені Регламентом.
3.3. На пленарне засідання сесії районної ради запросити депутатів Рівненської обласної ради, обраних від Березнівського району, голову райдержадміністрації, заступника голови райдержадміністрації, сільських, селищного, міського голів, представників Сарненської місцевої прокуратури, Березнівського відділення поліції Сарненського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області, Державної екологічної інспекції Поліського округу, Березнівського районного лабораторного відділення Державної установи "Рівненський обласний лабораторний центр Міністрества охорони здоров'я України", Березнівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області, керівників окремих підрозділів райдержадміністрації, установ, підприємств, засобів масової інформації.
4. Повідомлення про проведення пленарного засідання тридцять другої сесії районної ради опублікувати в газеті "Надслучанський вісник" та оприлюднити на офіційному веб-сайті Березнівської районної ради.

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова ради               підпис               Юрій ГУМЕНЮК

до розпорядження голови
Березнівської районної ради
28.04.2020 №19

Перелік питань, які планується винести на розгляд
пленарного засідання тридцять другої сесії
Березнівської районної ради сьомого скликання

1. Про стан справ у сфері охорони здоров'я Березнівського району.
2. Про зміни до фінансового плану комунального некомерційного підприємства "Березнівська центральна районна лікарня" Березнівської районної ради на 2020 рік.
3. Про зміни до фінансового плану комунального некомерційного підприємства "Березнівська районна стоматологічна поліклініка" Березнівської районної ради на 2020 рік.
4. Про забезпечення санітарного та екологічного благополуччя на території Березнівського району.
5. Про стан справ у сфері культури і туризму Березнівського району.
6. Про зміни до Районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2022 року, затвердженої рішенням районної ради від 27 квітня 2018 року №462.
7. Про зміни Районної комплексної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та осіб, які брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, на 2019 – 2022 роки, затвердженої рішенням районної ради від 17 травня 2019 року №643.
8. Про внесення змін до районного бюджету Березнівського району на 2020 рік.
9. Про опорний заклад Малинський ліцей Березнівської районної ради.
10. Про опорний заклад Березнівський ліцей Березнівської районної ради.
11. Про передачу майна, що є спільною власністю територіальних громад, сіл, селища, міста Березнівського району.
12. Про трудові відносини з керівниками закладів загальної середньої освіти, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Березнівського району.
13. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Березнівського району.
14. Про здійснення окремих повноважень у сфері освіти району.
15. Про реорганізацію комунальної науково-методичної установи "Березнівський районний методичний кабінет" Березнівської районної ради.
16. Про затвердження передавального акта комунального закладу охорони здоров’я "Соснівська районна лікарня" Березнівської районної ради.
17. Про звернення до Березнівської міської ради.
18. Про внесення змін до окремих рішень Березнівської районної ради сьомого скликання.
19. Про розгляд звернення депутатів Костопільської районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Рівненської обласної ради, Рівненської облдержадміністрації щодо збереження Костопільського району в процесі здійснення реформи адміністративно-територіального устрою.
20. Про депутатські запити.
21. Різне.

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради    підпис    Богдан ДРОЖЕНЕЦЬ

Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.