13 квітня 2020 року №18 "Про скликання тридцять першої позачергової сесії районної ради сьомого скликання"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

13 квітня 2020 року                                           №18

Відповідно до статті 46, пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту Березнівської районної ради сьомого скликання, враховуючи лист Березнівської районної державної адміністрації від 13.04.2020 №вих.165/01-10/20:

1. Скликати тридцять першу позачергову сесію районної ради сьомого скликання з 15 квітня 2020 року, на розгляд якої винести питання "Про внесення змін до районного бюджету Березнівського району на 2020 рік".
2. Провести пленарне засідання тридцять першої позачергової сесії районної ради сьомого скликання 15 квітня 2020 року о 10 годині у сесійній залі районної ради (м.Березне, вул.Київська, 6).
3. Виконавчому апарату районної ради:
3.1. Довести до відома депутатів дату, час та місце проведення засідань постійних комісій районної ради, президії районної ради та пленарного засідання сесії районної ради.
3.2. Забезпечити депутатів матеріалами сесії районної ради.
3.3. На пленарне засідання сесії районної ради запросити голову райдержадміністрації, заступника голови райдержадміністрації, Березнівського міського голову, керівників окремих представництв територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, керівників окремих підрозділів райдержадміністрації, закладів охорони здоров'я району, представників засобів масової інформації.
4. Повідомлення про скликання позачергової сесії оприлюднити на офіційному веб-сайті Березнівської районної ради.
5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова ради                      підпис                            Юрій ГУМЕНЮК

Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.